Item #:10X6X7-112RR
Manufacturer Item: 10X6X7-112RR
Manufacturer:
GRAY METAL PRODUCTS
Gray Metal 10X6X7-112RR Boot End Right 10" x 6" x 7"
10X6X7-112RR
10X6X7-112RR
Prefab Duct
Brand Name
Gray Metal
Type
Boot End Righ
Construction
Galvanized
Boot End Right 10" x 6" x 7"