Item #:10X6X7-112RL
Manufacturer Item: 10X6X7-112RL
Manufacturer:
GRAY METAL PRODUCTS
Gray Metal 10X6X7-112RL Boot End Left 10" x 6" x 7"
10X6X7-112RL
10X6X7-112RL
Prefab Duct
Brand Name
Gray Metal
Type
Boot End Left
Construction
Galvanized
Boot End Left 10" x 6" x 7"