Item #:10X4X6-112RL
Manufacturer Item: 10X4X6-112RL
Manufacturer:
GRAY METAL PRODUCTS
Gray Metal 10X4X6-112RL Boot End Left 10" x 4" x 6"
10X4X6-112RL
10X4X6-112RL
Prefab Duct
Brand Name
Gray Metal
Type
Boot End Left
Construction
Galvanized
Boot End Left 10" x 4" x 6"