Item #:10X4X5-112RR
Manufacturer Item: 10X4X5-112RR
Manufacturer:
GRAY METAL PRODUCTS
Gray Metal 10X4X5-112RR Boot End Right 10" x 4" x 5"
10X4X5-112RR
10X4X5-112RR
Prefab Duct
Brand Name
Gray Metal
Type
Boot End Right
Construction
Galvanized
Boot End Right 10" x 4" x 5"